Kontakt

Warmeston OÜ


Magasini 3-4, 51005 Tartu, Eesti Vabariik


info@warmeston.ee

reg-kood: 10945474
KMKR nr: EE100844182

Swedbank AS
IBAN: EE502200221046693108

Kontakt

Mait Kaup

Tegevjuht
+372 522 1299
mait.kaup@warmeston.ee

Viljo Aros

Kvaliteedi- ja keskkonnajuht
+372 528 8250
viljo.aros@warmeston.ee

Kaire Toomingas

Kvaliteedi- ja keskkonnaspetsialist
+372 504 3823
kaire.toomingas@warmeston.ee

Elena Holster

Müük väikepakis (Apellet)
+372 521 9795 (äriklient)
elena.holster@warmeston.ee
+372 5307 0020 (epood/eraklient)
apellet@warmeston.ee

Ott Leht

Biomassi ostujuht
+372 5342 0416
ott.leht@warmeston.ee

Lagle Mozessov

Kvaliteedispetsialist
+372 5671 0355
lagle.mozessov@warmeston.ee

Imre Pauklin

Pearaamatupidaja
+372 507 3413
imre.pauklin@warmeston.ee

Ene Pungar

Raamatupidamine
+372 551 8801
ene.pungar@warmeston.ee

Karin Hõrrak

Raamatupidamine
+372 5623 6549
karin.horrak@warmeston.ee

Kerli Triebstok

Personalipartner
+372 5383 0795
kerli.triebstok@warmeston.ee

Purila tehas

Härgla tee 2a, Purila küla, Rapla vald, 79633 Rapla maakond

Kontor E-R 8-17
+372 551 5392

Operaator 24h
+372 529 0228

Priit Rander

Tehase juht
+372 504 2013
priit.rander@warmeston.ee

Kadri Vannik

Juhiabi
+372 551 5392
kadri.vannik@warmeston.ee

Alar Kaadu

Tehnikajuht
+372 507 3992
alar.kaadu@warmeston.ee

Terli Meister

Juhiabi (lapsehoolduspuhkus)
terli.meister@warmeston.ee

Järvere tehas

Järvere, Võru vald, 66629 Võru maakond

Kontor E-R 8-17
+372 5918 5588

Operaator 24h
+372 525 5861

Rivo Pent

Tehase juht
+372 516 8951
rivo.pent@warmeston.ee

Lembi Looga

Juhiabi
+372 5918 5588
lembi.looga@warmeston.ee

Kusti Urbanik

Tehnikajuht
+372 5858 1218
kusti.urbanik@warmeston.ee

Sauga tehas

Kilksama, Tori vald, 85003 Pärnu maakond

Kontor E-R 8-17
+372 5306 6199

Operaator 24h
+372 523 1727

Martin Linke

Tehase juht
+372 511 0298
martin.linke@warmeston.ee

Jaanika Punnar

Juhiabi
+372 5306 6199
jaanika.punnar@warmeston.ee

Raivo Kirsipuu

Tehnikajuht
+372 510 6634
raivo.kirsipuu@warmeston.ee

Eliise Lensment

Juhiabi (lapsehoolduspuhkus)
eliise.lensment@warmeston.ee

Ardor OÜ

Kuido Kuntro

Tegevjuht
+372 504 7192
kuido@ardor.ee

Evis Värs

Raamatupidaja-assistent
+372 5361 7615
evis@ardor.ee

Jaan Tiivas

Tootmisjuht
+372 509 2554
jaan@ardor.ee

Helje Nõmm

Müük puhurautoga
+372 525 5210
helje.nomm@warmeston.ee

Timberstock OÜ

Siim Pärn

Tegevjuht
Metsakinnistute ja raieõiguse ost
+372 5348 3783
siim.parn@timberstock.ee

Heilika Pärn

Juhiabi
+372 520 2334
heilika.parn@warmeston.ee

Meelis Ööpik

Metsameister
Rapla, Harju, Lääne piirkond
+372 5194 9729
meelis.oopik@timberstock.ee

Riho Tarros

Metsameister
Põlva, Valga, Võru, Tartu piirkond
+372 524 4605
riho.tarros@timberstock.ee

Jaan Rikker

Metsameister
Pärnu, Viljandi piirkond
+372 512 3356
jaan.rikker@timberstock.ee

Combitrans OÜ

Silver Särev

Tegevjuht
+372 523 8332
silver@combitrans.ee

Andre Osi

Puidu varumine ja transport
+372 5340 2570
andre@combitrans.ee

Natali Peik

Assistent
+372 517 4844
natali@combitrans.ee

Heldur Pugal

Logistik
+372 5301 7719
heldur@combitrans.ee