Kontakt

Warmeston OÜ


Magasini 3-4, 51006 Tartu, Eesti Vabariik

+372 742 5696
info@warmeston.ee

reg-kood: 10945474
KMKR nr: EE100844182

Swedbank AS
IBAN: EE502200221046693108

Tanel Mihkelson

Tegevjuht
+372 504 5864
tanel.mihkelson@warmeston.ee

Viljo Aros

Kvaliteedi- ja keskkonnajuht
+372 528 8250
viljo.aros@warmeston.ee

Kaire Toomingas

Kvaliteedi- ja keskkonnaspetsialist
+372 504 3823
kaire.toomingas@warmeston.ee

Hardi Zupping

Müük
+372 5656 0481
hardi.zupping@warmeston.ee

Heiti Nõmm

Müük puhurautoga
+372 5668 6798
heiti.nomm@warmeston.ee

Pertti Svenn

Müük Soomes
+358 4 0020 4850
pertti.svenn@warmeston.ee

Olari Uuk

Tööstusliku pelleti logistika
+372 508 7548
olari.uuk@warmeston.ee

Andres Roosipuu

Raamatupidamine
+372 503 9795
andres.roosipuu@warmeston.ee

Imre Pauklin

Raamatupidamine
+372 507 3413
imre.pauklin@warmeston.ee

Purila tehas

Argo Tõnuri

Tehase juht
+372 506 4147
argo.tonuri@warmeston.ee

Kai Kraus

Tootmisassistent
+372 511 9230
kai.kraus@warmeston.ee

Alar Kaadu

Tehnikajuht
+372 507 2992
alar.kaadu@warmeston.ee

Järvere tehas

Taavi Toom

Tehase juht
+372 518 8561
taavi.toom@warmeston.ee

Riho Tarros

Tehnikajuht
+372 5197 7364
riho.tarros@warmeston.ee

Sauga tehas

Siim Pärn

Tehase juht
+372 5348 3783
siim.parn@warmeston.ee

Heilika Pärn

Juhiabi
+372 520 2334
heilika.parn@warmeston.ee

Raivo Kirsipuu

Tehnikajuht
+372 510 6634
raivo.kirsipuu@warmeston.ee

Ardor OÜ

Kuido Kuntro

Tegevjuht
+372 504 7192
kuido@ardor.ee

Külli Laos

Juhiabi
+372 525 7175
kylli@ardor.ee

Jaan Tiivas

Tootmisjuht
+372 509 2554
jaan@ardor.ee

Timberstock OÜ

Meelis Ööpik

Metsameister
+372 514 1155
meelis@timberstock.ee

Siim Pärn

Tegevjuht / metsakinnistute ja raieõiguse ost
+372 520 2334
siim.parn@warmeston.ee

Combitrans OÜ

Silver Särev

Tegevjuht
+372 523 8332
silver@combitrans.ee

Andre Osi

Puidu varumine ja transport
+372 5340 2570
andre@combitrans.ee

Heldur Pugal

Logistik
+372 5301 7719
heldur@combitrans.ee