Kontakt

Warmeston OÜ


Magasini 3-4, 51005 Tartu, Eesti Vabariik

+372 742 5696
info@warmeston.ee

reg-kood: 10945474
KMKR nr: EE100844182

Swedbank AS
IBAN: EE502200221046693108

Juhatus

Tanel Mihkelson

Tegevjuht
+372 504 5864
tanel.mihkelson@warmeston.ee

Viljo Aros

Kvaliteedi- ja keskkonnajuht
+372 528 8250
viljo.aros@warmeston.ee

Kaire Toomingas

Kvaliteedi- ja keskkonnaspetsialist
+372 504 3823
kaire.toomingas@warmeston.ee

Hardi Zupping

Müük
+372 5656 0481
hardi.zupping@warmeston.ee

Helje Nõmm

Müük puhurautoga
+372 525 5210
helje.nomm@warmeston.ee

Pertti Svenn

Müük Soomes
+358 4 0020 4850
pertti.svenn@warmeston.ee

Olari Uuk

Tööstusliku pelleti logistika
+372 508 7548
olari.uuk@warmeston.ee

Külli Kerem

Tugiprotsesside juht
+372 525 7175
kylli.kerem@warmeston.ee

Imre Pauklin

Pearaamatupidaja
+372 507 3413
imre.pauklin@warmeston.ee

Andres Roosipuu

Raamatupidamine
+372 503 9795
andres.roosipuu@warmeston.ee

Egle Kenk

Raamatupidamine
+372 5347 8769
egle.kenk@warmeston.ee

Karin Hõrrak

Raamatupidamine
+372 5623 6549
karin.horrak@warmeston.ee

Purila tehas

Heiti Nõmm

Tehase juht
+372 5668 6798
heiti.nomm@warmeston.ee

Terli Meister

Assistent
+372 551 5392
terli.meister@warmeston.ee

Alar Kaadu

Tehnikajuht
+372 507 3992
alar.kaadu@warmeston.ee

Järvere tehas

Taavi Toom

Tehase juht
+372 518 8561
taavi.toom@warmeston.ee

Kersti Sikk

Assistent
+372 521 9795
kersti.sikk@warmeston.ee

Lembi Looga

Assistent
+372 5918 5588
lembi.looga@warmeston.ee

Kusti Urbanik

Tehnikajuht
+372 5858 1218
kusti.urbanik@warmeston.ee

Sauga tehas

Kari Kodasma

Tehase juht
+372 509 2689
kari.kodasma@warmeston.ee

Eliise Käosaar

Assistent
+372 5683 1232
eliise.kaosaar@warmeston.ee

Raivo Kirsipuu

Tehnikajuht
+372 510 6634
raivo.kirsipuu@warmeston.ee

Ardor OÜ

Kuido Kuntro

Tegevjuht
+372 504 7192
kuido@ardor.ee

Külli Kerem

Juhiabi
+372 525 7175
kylli@ardor.ee

Jaan Tiivas

Tootmisjuht
+372 509 2554
jaan@ardor.ee

Timberstock OÜ

Siim Pärn

Tegevjuht
Metsakinnistute ja raieõiguse ost
+372 5348 3783
siim.parn@timberstock.ee

Heilika Pärn

Juhiabi
+372 520 2334
heilika.parn@warmeston.ee

Meelis Ööpik

Metsameister
Rapla, Harju, Lääne piirkond
+372 5194 9729
meelis.oopik@timberstock.ee

Riho Tarros

Metsameister
Põlva, Valga, Võru, Tartu piirkond
+372 524 4605
riho.tarros@timberstock.ee

Jaan Rikker

Metsameister
Pärnu, Viljandi piirkond
+372 512 3356
jaan.rikker@timberstock.ee

Combitrans OÜ

Silver Särev

Tegevjuht
+372 523 8332
silver@combitrans.ee

Andre Osi

Puidu varumine ja transport
+372 5340 2570
andre@combitrans.ee

Natali Peik

Assistent
+372 517 4844
natali@combitrans.ee

Heldur Pugal

Logistik
+372 5301 7719
heldur@combitrans.ee